.

.

Ноќна мачка широко риболов капа УВ заштита Сонце капа за дишење кофа со буни капа со преклопување на мажите за мажи жени

Ноќна мачка широко риболов капа УВ заштита Сонце капа за дишење кофа со буни капа со преклопување на мажите за мажи жени

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Најлон и полиестер Затворање на копчињата. Само миење на рацете. Прилагодлива лента за глава и унисекс : Погоден и удобен прилагодлив дизајн на лентата за глава, една големина одговара на обемот на главата на мажите и жените од 22-24 инчи. Прилагодлива лента за брада ја држи капачето на место во ветровити денови. Заштита на сонце и отпорна на вода : Широк оброк 3,34 во ги чува лицето и вратот безбедни од штетни УВ зраци. Материјалот на полиестерско влакно е лесен и не згаснува, може да оди во прелив. Страни за дишење и преклопување : панелите на решетката и дизајнот на слојот во рамките на решетката им овозможуваат на влагата и топлината лесно да ја избегнат капачето. Копчињата од обете страни на капачето можат да ви дадат повеќе различни стилови. Пакувања и повеќенаменски : капачето за корпи може да се преклопи и лесен, лесно е да Користете. Брзо суво и џемпери : капачето на плажа има повлекување и материјал за брзо сушење, што може ефикасно да ја апсорбира потта и да ги направи вашите активности на отворено попријатни и удобни.

Други карактеристики

Најдобри понуди