.

.

Риболов со дива вода риболов 9 стапки, 4-парчиња, 3/4 тежина летачка шипка за летање со риболов и ролна комбо-стартер пакет

Риболов со дива вода риболов 9 стапки, 4-парчиња, 3/4 тежина летачка шипка за летање со риболов и ролна комбо-стартер пакет

DEN 1584.00

Количина на стоки
Тековен

Летачка прачка : 3/4 тежина, 9 ', 4 парчиња, средно брзо дејство, IM8 графит Има машинско седиште на алуминиумски ролна со двојни прстени за заклучување и ласерско гравирано капаче од задник, долга 7 ”, рачка од плута од западен стил со компресирани прстени со акцент на плута, водич за стриптизери од не'рѓосувачки челик со силиконски карбидни прстени, не'рѓосувачки единечни стапала и врвот на врвот. Секој дел е долг 28 ”. Тежината на шипката е 4,0 унци. Летечкиот ролна : количка со дијаметар од 75мм, алуминиум за умирање, прилагодлив влечење на дискот. Доаѓа преинсталирано со Chartreuse, WF3-F, тежина напред 3, лебдечка линија за летање, 20# портокалова поддршка и водач на монофиламент од 9 '5x. Сите ролна на диви вода лета лесно се менуваат од повлекување на лево кон десна рака. Reel ќе дојде во повлекување на левата рака. FLY BOX : Waterproof, Floating, 5.25", custom box design, custom foam design, holds up to 372 flies. FLIES : 9 flies total; size 6, chernobyl ant (qty.3); size 12, Волфрам на мушка Глава зелена нимф на нимф (Qty. 3); големина 12, без хакл тен кадиди (Qty. 3) Резервен лидер : 9 '5x Водач на монофиламент, Количина. Алатка за врзување на јазол за нокти и чистач за чистење на очите на кука (Конти. Случајот има лента за носење и виси прстен. Торба за шипки : торба со шипки со ткаенини со 4 секции со врски. Летачката прачка се става во торбата пред да се чува во цевката за најдобра заштита. Каде се користи : Овој пакет е најдобро одговара за Пастрмка, панфис, мал бас, мали и средни струи, езерца и ранци. Услуги за клиенти : Дива вода има англиски јазик, услуги за клиенти во САД и поддршка на производи. Ние дизајнираме свои производи. Летаме риба со свои производи. Ние секогаш сме среќни да одговориме на какви било прашања во врска со вашата нарачка. Можеме да одговориме на какви било технички прашања во врска со вашиот производ или да поправиме кое било прашање што може да го имате од седиштето на САД. Летачка прачка : 3/4 тежина, 9 ', 4 парчиња, средно брзо дејство, IM8 графит. Има машинско седиште на алуминиумски ролна со двојни прстени за заклучување и ласерско гравирано капаче од задник, долга 7 ”, рачка од плута од западен стил со компресирани прстени со акцент на плута, водич за стриптизери од не'рѓосувачки челик со силиконски карбидни прстени, не'рѓосувачки единечни стапала и врвот на врвот. Секој дел е долг 28 ”. Тежината на шипката е 4,0 унци. Летечкиот ролна : количка со дијаметар од 75мм, алуминиум за умирање, прилагодлив влечење на дискот. Доаѓа преинсталирано со Chartreuse, WF3-F, тежина напред 3, лебдечка линија за летање, 20# портокалова поддршка и водач на монофиламент од 9 '5x. Сите ролна на диви вода лета лесно се менуваат од повлекување на лево кон десна рака. Reel ќе дојде во повлекување на левата рака. FLY BOX : Waterproof, Floating, 5.25", custom box design, custom foam design, holds up to 372 flies. FLIES : 9 flies total; size 6, chernobyl ant (qty.3); size 12, Волфрам на мушка Глава зелена нимф на нимф (Qty. 3); големина 12, без хакл тен кадиди (Qty. 3) Резервен лидер : 9 '5x Водач на монофиламент, Количина. Алатка за врзување на јазол за нокти и чистач за чистење на очите на кука (Конти. Случајот има лента за носење и виси прстен. Торба за шипки : торба со шипки со ткаенини со 4 секции со врски. Летачката прачка се става во торбата пред да се чува во цевката за најдобра заштита. Каде се користи : Овој пакет е најдобро одговара за Пастрмка, панфис, мал бас, мали и средни струи, езерца и ранци. Услуги за клиенти : Дива вода има англиски јазик, услуги за клиенти во САД и поддршка на производи. Ние дизајнираме свои производи. Летаме риба со свои производи. Ние секогаш сме среќни да одговориме на какви било прашања во врска со вашата нарачка. Можеме да одговориме на какви било технички прашања во врска со вашиот производ или да поправиме кое било прашање што може да го имате од седиштето на САД. Без разлика дали сте почетник риболов или барате нова шипка за риболов со мува, пакетите за риболов со комбо и ролна пакувања од риболов со диви вода, ќе ви нанесат муви на фрлање во ниеден момент! Нашиот комплетен комбо за риболов со мува се одликува со високо квалитетни компоненти, како што е шипка за риболов со летање со 4 парчиња, трајно ролна со мува, преинсталирана со поддршка, лебдечка линија за летање и засилен водач, трајна водоотпорна летачка кутија со вообичаени обрасци на мува и неколку други додатоци за риболов . Повлечете го омилениот пар на брадавици и удрете ја водата со нашата шипка за риболов и ролна комбо!. На 13 -годишна возраст, го измислив првиот производ на дива вода - рибарот на џебниот мува! Дивата вода сака да понуди високо квалитетни алатки за риболов за летање. -Ерик Доддс, основач. Нашата компанија се фокусира исклучиво на прифатливи, лесни за употреба пакети за стартување на риболов за сите видови риби. Ние нудиме сè што ви треба за да започнете со риболов со летање. Секоја компонента во нашите пакети е дизајнирана и тестирана за да се осигура дека работи беспрекорно. Во Wild Water, ние претставуваме посветеност да ги зближиме пријателите и семејството со обезбедување на сè што ви треба за да се подготвите за патување до езерото.

Други карактеристики

Најдобри понуди