.

.

Биаихки Бесплатно Гравирање Кремирање Од Нерѓосувачки Челик Спомен Накит Меморијална Урна За Пепел Накит За Домашно Милениче/Човечка Пепел

Биаихки Бесплатно Гравирање Кремирање Од Нерѓосувачки Челик Спомен Накит Меморијална Урна За Пепел Накит За Домашно Милениче/Човечка

DEN 218.72

Количина на стоки
Тековен

Материјал : ЗАШТИТА НА Животната СРЕДИНА 316l Изработени од нерѓосувачки челик, издржливи, без избледени, не-оцрнети,водоотпорниПогоден за носење за време на сите вежби и активности. Оваа меморијална конзерва за приврзоци содржи мала количина сушено цвеќе, нечистотија, специјални пораки, коса, парфем, креми и пепел. Овој ѓердан од урна може да се користи за накит за кремирање,накит од урна, Урна за Кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. Меморијален Подарок : Совршен за секоја пригода за давање подарок,одличен подарок за пријателите, љубовникот или семејството На Божиќ, Роденден, Денот На Вљубените, Годишнината, Денот на Мајките итн.Однесувајте се кон себе или некој посебен на овој ѓердан. Пакетот Вклучува : Дојдете Со бесплатен синџир, комплет за полнење инка, идеален за спомен, спомен подарок!. Опис : *100% сосема нова ставка и висок квалитет.*Импресивна изработка,гаранција за квалитет на производот.*Разумна цена,безбедно управување со продажба и испорака.Карактеристики Нерѓосувачки Челик Накит : *високо квалитетен накит-тоа е целосно не произведува никакви несакани ефекти врз човечкото тело.* Никогаш не избледувајте или оцрнувајте - неговата текстура е многу цврста и не оцрнува и оксидира.

Други карактеристики

Најдобри понуди