.

.

Дезодоранс за Ѓубре за мачки За Затворени Кутии За Отпадоци За Мачки, USB Паметен Дезодорирач За Миленичиња На Полнење За Кутија За Ѓубре За Мачиња Куче Тоалет Кабин?

Дезодоранс за Ѓубре за мачки За Затворени Кутии За Отпадоци За Мачки, USB Паметен Дезодорирач За Миленичиња На Полнење За Кутија За

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Ефективниот дезодорирач За Дезодорирање И Намалување На Нечистотијата ја има технологијата на дезодорирање и намалување на нечистотијата, ќе ослободи дезодоранси и негативни јони за чистење на воздухот и намалување на нечистотијата, многу пријателски за мачките Откако ќе се вклучи дезодорирачот за миленичиња, тој ќе се префрли на режим на подготвеност за автоматско откривање ако работното светло е сино, ќе се префрли на режим на чист воздух кога сината светлина ќе се претвори во состојба на дишење. Пријателски за мачки И Автоматско Вклучување/Исклучување-паметниот дезодорирач за миленичиња е опремен со сензор кој може автоматски да ги идентификува мачките ако влезат или заминат. Дезодорансот за ѓубре за мачки ќе се сврти кон режим на подготвеност за откривање кога мачката ќе влезе и ќе го вклучи режимот на чист воздух кога мачката ќе замине. Многу пријателски за вас и вашите мачки, нема потреба да се грижите за вашето мјаукање. 7 Дена Работа И 24 Часа Онлајн - овој дезодоранс за кутии за отпадоци нема потреба да менувате замена или филтер, со целосно наполнет, може да продолжи да работи до 7 дена за неговиот капацитет на батеријата од 2600m Ah. Дезодорансот на кутијата за отпадоци работи 7 минути на секои 30 минути. 24 часа онлајн за да го намалите мирисот и нечистотијата, осигурајте се дека воздухот околу кутијата за отпадоци е свеж. Повеќекратна Употреба - овој дезодоранс за мирис е дизајниран за мал простор каде и да е мирисот од места како што се кутија за отпадоци, кафез за хрчаци, кабинет за чевли, бања, кујна, простор за живеење на мали животни и друг мал простор.

Други карактеристики

Најдобри понуди