.

.

Фзздп Мачка Маче Гребење Пост Дрво Со Играчка Глувчето Највисоко Ниво Кревет За Релаксирачки Нула Сисал За Играње

Фзздп Мачка Маче Гребење Пост Дрво Со Играчка Глувчето Највисоко Ниво Кревет За Релаксирачки Нула Сисал За Играње

DEN 241.60

Количина на стоки
Тековен

Изгледа елегантно и стилски, секој стил на домашен стил Големата површина на платформата за скокање и дизајнот на ѓубрето за мачки им овозможува на мачките да се одморат и да играат слободно. Ја ослободува заплетканоста на шепата на мачката. Цврста Конструкција-Гигабит обезбедува безбедност на миленичиња. Изгледа елегантно и стилски, секој стил на домашен стил.Големата површина на платформата за скокање и дизајнот на ѓубрето за мачки им овозможува на мачките да се одморат и да играат слободно.Ја ослободува заплетканоста на шепата на мачката.карактеристика : Цврста Конструкција - Гигабит обезбедува безбедност на миленичиња.Повеќеслоен Дизајн - - - Погоден за или повеќе мачки да играат заедно.Лесно за водење - - - ние го подготвуваме секој пакет за вас. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Поради различниот компјутерски екран и дисплеј , вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата.

Други карактеристики

Најдобри понуди