.

.

Замена на филтрирање на филтрирање на миленичиња за миленичиња за миленичиња, 4 филтри за замена

Замена на филтрирање на филтрирање на миленичиња за миленичиња за миленичиња, 4 филтри за замена

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

4 Пакет филтри за замена на Fountain Fountain Fountain, компатибилни со фонтана за пиење мачки од 24 L/81oz од не'рѓосувачки челик. Дијаметар на шуплив круг : околу 1,4 инчи. Дијаметар на надворешниот круг : 5 инчи. Направено од памук со врвен квалитет, смола од премија јонска размена и активиран јаглерод, филтерот за фонтана може да го отстрани хлорот, нечистотиите и мирисите, да фати коса и остатоци, а филтерот ги отстранува магнезиумот и калциумот од вода од чешма, што помага во намалување на ризикот од инфекции на уринарниот тракт . Отстранете ги нечистотиите и мирисот, чувајте ја водата што вкусот е свежа, охрабрете ги мачките и кучињата да пијат повеќе. Потребниот додаток на вашата фонтана за домашни миленици. Предложете да ги заменувате филтрите за јаглен на секои 2 до 4 недели за да ја одржите водата чиста. Подлогата за филтрација е лесна и едноставна за употреба. Само ставете го во фонтаната за да ја замените старата и тогаш тоа е направено. 4 Пакет филтри за замена на Fountain Fountain Fountain, компатибилни со фонтана за пиење мачки од 2.4 L/81oz од не'рѓосувачки челик. Дијаметар на шуплив круг : околу 1,4 инчи. Дијаметар на надворешниот круг : 5 инчи. Направено од памук со врвен квалитет, смола од премија јонска размена и активиран јаглерод, филтерот за фонтана може да го отстрани хлорот, нечистотиите и мирисите, да фати коса и остатоци, а филтерот ги отстранува магнезиумот и калциумот од вода од чешма, што помага во намалување на ризикот од инфекции на уринарниот тракт .

Други карактеристики

Најдобри понуди