.

.

Хипипет Круг Мачка Тунел Кревет за Внатрешни Мачки,Мачка Тунел Со Склопувачки Перат Мачка Кревет.

Хипипет Круг Мачка Тунел Кревет за Внатрешни Мачки,Мачка Тунел Со Склопувачки Перат Мачка Кревет.

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Голем простор-погоден за повеќе мачки да играат заедно Висококвалитетни ткаенини-отпорни на гребење и залак, перат и Без Мирис. Отстранлив, повеќе комбинации на игра. Лесно за преклопување и складирање. Ние се стремиме да обезбедиме доживотна бесплатна услуга за клиентите и се надеваме дека нашите клиенти ќе бидат 100% задоволни.Секогаш можете да дојдете ВО НАШИОТ БРЕНД продавница ХИПИПЕТ за секое прашање на производот. Хипипет Круг Мачка Тунел Кревет за Внатрешни Мачки,Мачка Тунел Со Склопувачки Перат Мачка Кревет.

Други карактеристики

Најдобри понуди