.

.

Знаме На Австралија Миленичиња Спомен Ѓердан Миленичиња Кремирање Накит За Пепел Урна Ѓердан Спомен Приврзок Една Големина

Знаме На Австралија Миленичиња Спомен Ѓердан Миленичиња Кремирање Накит За Пепел Урна Ѓердан Спомен Приврзок Една Големина

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

легура Произведено во САД Или Увезено. 🎅 нашиот ѓердан е изработен од легиран материјал, кој е брз во боја, мазен материјал, цврст и издржлив. 🎅 ѓердани за Кремирање се дизајнирани да споделуваат спомени со семејството или пријателите. Можете да ја ставите пепелта/косата на вашето изгубено милениче во неа, што е многу комеморативно. 🎅 овој ѓердан е внимателен подарок за семејството и пријателите На Божиќ, Роденден, Годишнина, Денот на Благодарноста, Нова година за негување на најблиските. 🎅 кремирање ѓердани се погодни за оние кои имаат домашни миленици. Земете го вашето сакано милениче со вас каде и да одите, како никогаш да не заминале. 🎅 една големина-должина На Синџирот 70см/27.6 инчи, Должина На Приврзок 4см/1.6 инчи, дијаметар На Приврзок 2. Ве молиме внимателно измерете ја големината пред да нарачате ѓердан. ① Опис на материјалот +легура} структура На Додатоци +ѓердан + игла за инка + упатства за Перење се препорачува Бришење со сува крпа.

Други карактеристики

Најдобри понуди