.

.

Тексас Кактус Миленичиња Кремирање Накит Урна Ѓердан За Пепел Спомен Приврзок За Мачка Куче Портрет Подароци

Тексас Кактус Миленичиња Кремирање Накит Урна Ѓердан За Пепел Спомен Приврзок За Мачка Куче Портрет Подароци

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

[Лесни и ЛЕСНИ за НОСЕЊЕ] лесни и лесни за носење, кеси за намирници за повеќекратна употреба нема да ве оптоваруваат додека одите на денот [ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК] овој ѓердан од урна за накит за миленичиња прави внимателен и значаен подарок за секој што изгубил сакано милениче. [ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ] Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овој ѓердан од урна за миленичиња е издржлив и отпорен на оцрнување, осигурувајќи дека ќе трае со години. [ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ] Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овој ѓердан од урна за миленичиња е издржлив и отпорен на оцрнување, осигурувајќи дека ќе трае со години. [СТИЛСКИ ДИЗАЈН] овој ѓердан за накит за кремирање миленичиња има елегантен и стилски дизајн кој ви овозможува да го задржите споменот на вашето сакано милениче близу до вашето срце со елеганција. Накит За Кремирање миленичиња Ѓердан Од Урна За Пепел Приврзок За Спомен За Подароци За Портрет На Мачки-Чувајте го Вашето Сакано Милениче Блиску до Вашето Срце.

Други карактеристики

Најдобри понуди