.

.

Двфрој Мачка Мост-59.1 &засилувач; 2 Парчиња Екстра Поголем Мачка Качување Полици-Десно Кон Лево, Два Вида На Монтажа Завртки Вклучени Со Инструкции

Двфрој Мачка Мост-59.1 &засилувач; 2 Парчиња Екстра Поголем Мачка Качување Полици-Десно Кон Лево, Два Вида На Монтажа Завртки Вклучени

DEN 572.64

Количина на стоки
Тековен

€ПАКУВАЊЕТО ВКЛУЧУВА-Вклучете Рачно Изработен Материјал За Мост За Мачки : Нашиот мост за мачки е направен од 100% Дрво Не ризикувајте ја безбедноста на вашата мачка со поевтин модел. Користете ги нашите полици за мачки, можете да се чувствувате сигурни дека вашата мачка е безбедна во игра. Поради природното дрво, секој има мала разлика. +ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА НА ПОЛИЦАТА ЗА КАЧУВАЊЕ МАЧКИ-Заедничката длабочина/дебелина на пазарот е 7,8 "/ 0,66 "или подолу, додека ние ја должиме нашата длабочина до 11,42 "/ 0,79". Група 3 + Група 3 Сет, можете да дизајнирате разни сцени за вашите големи мачки, да скокате нагоре и надолу или да се искачите повисоко на нивната територија, да им создадете единствена рута. +ВЕЖБАЈТЕ Екстра Поголема Полица За Качување Мачки-Десно Кон Лево х 1; Два Вида Завртки За Монтирање; Упатства.

Други карактеристики

Најдобри понуди