.

.

Чешел за мачки, Текстура На Мачкин Јазик Четка За Чешлање Во Форма На Риба Чешел За Масажа На Мачки Симулирана Четка За Чешлање На Јазикот На Мачката Алатки За Нега ?

Чешел за мачки, Текстура На Мачкин Јазик Четка За Чешлање Во Форма На Риба Чешел За Масажа На Мачки Симулирана Четка За Чешлање На

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Алатките За Нега на коса - - - можат да и дадат на вашата мачка секојдневно чистење и секојдневна негаИстата форма како и јазикот на вашето домашно милениче мачки може да ја направи вашата мачка поудобна и да ви даде поинакво искуство со галење. 2 Бои За Избор - - - Ви Обезбедуваат 2 опции за бои, лесно да го добиете она што го сакате. Висок Квалитет-Изработен од висококвалитетен абс материјал, кој е практичен и сигурен.Убава изработка, убава риба шема, исто така може да се стави на вашиот дом. За Да Изградите Интимна Врска со вашата мачка - - - со текстура на јазикот на мачката, имитира мајка мачка како ги дотерува своите мачиња.За мачките, лижењето е знак на наклонетост. Покажете колку ја сакате вашата мачка. Гаранција за квалитет - - - ние обезбедуваме 1 година гаранција, 30 дена пари назад, 7х24 часа поддршка за е-пошта. Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме најдобро да го решиме за вас.

Други карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cat Comb
Material:
ABS
Color:
Gray, Pink(Optional)
Length:
Approx.20cm/7.9in
Weight:
Approx.80g
Package List:
1x  Cat Comb :

Најдобри понуди