.

.

Денот На вљубените Миленичиња Бандана - Вратоврска За Куче Мачка Миленичиња Животни-Костим Додаток

Денот На вљубените Миленичиња Бандана - Вратоврска За Куче Мачка Миленичиња Животни-Костим Додаток

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Вашето омилено куче, мачка или други животни сигурно ќе ја рашири љубовта со Оваа Бандана За Денот на Вљубените Совршен начин за вашето домашно милениче да покаже колку ги сакаат празниците!. Купувањето е за една обвивка од бандана. Направено од целиот нов полиестерски материјал. Светло обоени со црвени и црни љубовни тематски срца отпечатени на лесното парче. Бандана е долга приближно 21,5 инчи. Совршен начин за вашето домашно милениче да покаже колку ги сакаат празниците! Вашето омилено куче, мачка или други животни сигурно ќе ја рашири љубовта со овој сет За Денот на Вљубените! Купувањето е за една обвивка од бандана и едно парче лента за глава. Светло обоени со црвено-црно биволско карирано печатење и фразата "Слободни Бакнежи" отпечатена на лесното парче. Бандана е долга приближно 21 инчи.

Други карактеристики

Најдобри понуди