.

.

Малку заморчиња со хрчак со хрчак со еж за зајак, додатоци за гнездо, розово срце образе кафези кревет мала куќа за животни

Малку заморчиња со хрчак со хрчак со еж за зајак, додатоци за гнездо, розово срце образе кафези кревет мала куќа за животни

DEN 1320.00

Количина на стоки
Тековен

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " - обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни Материјал : холандски фланел, поддршка на табли за ПП, за перење, не е лесен за деформирање. Целни видови : заморчиња, глувче, хрчак , Чинчила, Еже, зајак, верверица. Лесен за чистење, машинско миење и миење на рацете. Пријатен, удобен кревет за заморчиња, одличен роденден, Божиќ и новогодишен подарок за вашето прекрасно милениче. Вашите мали животни ќе го сакаат тоа. Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " - обезбедувајќи доволно место за трчање и криење за мали животни. Материјал : Холандски фланел, поддршка на одборот на ПП, за перење, не е лесна за деформирање. Целни видови : заморчиња, глушец, хрчак, чинчила, еж, зајак, верверица. Лесно за чистење, машина за перење и миење на рацете. Пријатен, удобен кревет за заморчиња, одличен роденден, Божиќ и новогодишен подарок за вашето прекрасно милениче. Вашите мали животни ќе го сакаат тоа. Обидете се со оваа играчка во кревет за да ги одржувате вашите миленици среќни. Дајте им „безбедно место“ за да се кријат зад себе и да додадете симпатичен додаток на живеалиштето.

Други карактеристики

Најдобри понуди