.

.

Андонгнивел Мажи Врвки За Влечење Камуфлажи Фитнес Шорцеви Решетки За Дишење Кошарка Трчање Спорт Кратки Панталони Со Џебови

Андонгнивел Мажи Врвки За Влечење Камуфлажи Фитнес Шорцеви Решетки За Дишење Кошарка Трчање Спорт Кратки Панталони Со Џебови

DEN 175.84

Количина на стоки
Тековен

Полиамид, Полиестер, Мрежа Затворање на врвка. Миење Раце Само. ТКАЕНИНА СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : 95% Полиамид / 5% Полиестер. Екстремно Мек Лесен, Удобен И Материјал Што Дише Ја Отстранува Потта И Брзо Се Суши. КОЛОКАЦИЈА?Шорцеви Совршено се совпаѓаат со елек, Маица, кошула итн. за да обезбедите уникатен и стилски товарен изглед. ДИЗАЈН ЗА ПЕРФОРМАНСИ и ОБУКА : Прилагодлив Појас Со Кабел За Подобро Вклопување;. СОВРШЕНО ПОГОДЕН ЗА : Теретана,Трчање,Тренинг,Фитнес,Тренинг,Џогирање,Кошарка,Риболов, Носење Бокс И Живеење На Отворено Итн. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.Фала! Имајте убав ден!. За Шорцевите Андонгнивел : Добредојдовте Во продавницата Андонгнивел - - - Андонгнивел е бренд кој нуди разновидна облека во стилови.Се надеваме дека секој што ја носи нашата облека ќе биде поудобно да ужива во животот. Детали за производот : Пол : Машки Стил : Спортска Сезона : Летна применлива сцена : Содржина На Пакетот За Одмор : Машки Шорцеви Опуштено Вклопување : Андонгнивел шорцеви удобно половината, Прави нозе и опуштено вклопување низ бутовите, ќе ве одржуваат удобно цел ден.

Други карактеристики

Најдобри понуди