.

.

Бејзбол чевли за брзина на машката адидас

Бејзбол чевли за брзина на машката адидас

DEN 1279.84

Количина на стоки
Тековен

100% други влакна Шахот мери приближно 6-12 инчи од лак. Платформата мери приближно 0-3 инчи. Отворање на подигање мери приближно 0-3 инчи наоколу. Редовно вклопување. Проширен систем на лакирање. Горна мрежа со отпорни на абразија TPU преклопувања, мрежен јазик со крилја. Гума од гума од трева, текстилна обвивка. Наменето за разноврсна абење во клубот или на теренот, овие безбол чевли имаат проширен систем за лакирање за удобно вклопување. Заштитата на абразија на горниот дел од мрежата и капачето на пети обезбедува издржливост, додека зголемената внатрешна поддршка дава прилагодено, заклучено вклопување. Гумената надворешна плоча додава мека зафат на тревата.

Други карактеристики

Најдобри понуди