.

.

Челзи Фк Официјален Фудбалски Подарок Менс Туш Јакна Ветробран

Челзи Фк Официјален Фудбалски Подарок Менс Туш Јакна Ветробран

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Миење Раце Само. Официјална цфц машка туш јакна. Плетен клубски грб; џебови напред. Прицврстување на предниот патент со брендиран патент ЦФЦ; 100% полиестер; облога од мрежа/тафта. Големина на облека( Градите) : Мали 43"; Средни 45"; Големи 47"; XL 50"; XXL 54"; 3 XL 57". Официјална цфц машка јакна За туширање Ткаени клупски грб; џебови до преден патент прицврстување со брендиран патент ЦФЦ; 100% полиестер; Големина На Облека од мрежа/тафта (Градите) : Мали 43"; Средни 45"; Големи 47"; XL 50"; XXL 54"; 3 XL 57 " Многу повеќе идеи за подароци за него @ фудбалшопонлајн.

Други карактеристики

Најдобри понуди