.

.

3 Пара Кошаркарски Чорапи, Атлетски Чорапи За Трчање Компресија Перница Спортски Чорапи Подароци За Мажи Жени

3 Пара Кошаркарски Чорапи, Атлетски Чорапи За Трчање Компресија Перница Спортски Чорапи Подароци За Мажи Жени

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Кошаркарски Чорапи Со Високи Перформанси : Материјал 50% Памук ,30% Полиестер, 20% Спандекс 3 Пара кошарка спортски атлетски чорапи за мажи жени.Уникатниот Дизајн ги зголемува интензивните притисоци,олеснувањето на притисокот, областите за вентилација и областите за апсорпција на удари што не се лизгаат за да се обезбеди поудобно носење. Една Големина Најмногу Одговара : Одговара На Големината На Американските Чевли,Машки 6-12 И Женски 8-13; Полн со спортски чорапи Со флексибилност, Одлични кошаркарски атлетски чорапи подароци за мажи жени. Динамичен Лак Дизајн лак : еластичен дизајн за заштита на динамичен лак, поддршка за компресија и стабилност за намалување на заморот на стапалата, го одржува чорапот на место и обезбедува дополнителна заштита. Мултифункционални Спортски Чорапи : 3 Пара Кошаркарски атлетски чорапи во класични броеви бои. Одлични подароци за мажи и жени. Почит Кон Вашите Омилени Кошаркарски Ѕвезди и Тим! Класични чорапи со дрес,рок забава.Одлични перформанси во разни спортови, трчање, возење велосипед, кошарка, фудбал, тенис, голф, пешачење, спортови на отворено. 20% Спандекс 50% Памук, 30% Полиестер. Машинско Перење. Кошаркарски Чорапи Со Високи Перформанси : Материјал 50% Памук ,30% Полиестер, 20% Спандекс. 3 Пара кошарка спортски атлетски чорапи за мажи жени.Уникатниот Дизајн ги зголемува интензивните притисоци,олеснувањето на притисокот, областите за вентилација и областите за апсорпција на удари што не се лизгаат за да се обезбеди поудобно носење. Една Големина Најмногу Одговара : Одговара На Големината На Американските Чевли,Машки 6-12 И Женски 8-13; Полн со спортски чорапи Со флексибилност, Одлични кошаркарски атлетски чорапи подароци за мажи жени.

Други карактеристики

Најдобри понуди