.

.

Десплато машка активна спортска активна спортска бејзбол руно трчајќи пешачење со дуксери за џемпери на Хенли

Десплато машка активна спортска активна спортска бејзбол руно трчајќи пешачење со дуксери за џемпери на Хенли

DEN 591.84

Количина на стоки
Тековен

55%памук 45%поли средна тежина мека рака четкано руно Затворање на копчињата. Направено во атлетска градба редовна американска големина, за атлетски градежни млади луѓе нарачајте големина што обично ја носите, за повеќе созреан човек нарачајте една големина нагоре. Стилски обичен основен активен дуксер за џемпери на ракав Раглан, со контраст на ракав и фронт на Хенли. Разновиден стилски дуксери за џемпери на Хенли за работа, спорт на слободно време, одмор, патување, лежење…. Ние преземаме внатрешна контрола на квалитетот за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Во согласност со политиката за бесплатно враќање.

Други карактеристики

Најдобри понуди