.

.

Lubose Облека со две парчиња за мажи Астронаут и слоган Графички мета и шорцеви за половината за влечење

Lubose Облека со две парчиња за мажи Астронаут и слоган Графички мета и шорцеви за половината за влечење

DEN 865.12

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна. Повод : Оваа облека со две парчиња за мажи е совршена за датира, свадба, британд, коктел, забава, клуб, вечера, ноќна ноќ, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Префериран подарок : Оваа облека од две парчиња за мажи е одличен подарок за празници за семејство, сопружник и пријатели. Флетање силуети и дизајни ги истакнуваат вашите облини. Погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Боја : Мултиколорстија : Карактеристики на Casual Pattern : Слика, слогандејтс : Врска на типот : Тип на тип : Тип на патеката : Скратено ниво на патеката : Држава врата Должина : Краток ракав Тип : Редовен тип на ракави : Редовно Fit Fabric : Мала инструкција за истегнување на машината : машина за миење на машината или професионален сув чистење : Бр.

Други карактеристики

Најдобри понуди