.

.

ArmyCrew Dreadlock памук слаби долга раста плетена beanie

ArmyCrew Dreadlock памук слаби долга раста плетена beanie

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

100% памук Deep Shell Dreadlock Rasta плетете ја капачето за тие навивачи на Раста. Висок квалитет направен во Кореја, Beanie мери околу 9 инчи ширина и длабочина од 9 инчи. Топол, густ и мек материјал, лесно се протега. Обезбедува привлечност. Една големина најмногу се вклопува во флексибилноста, одговара на XXL. Army Crew Dreadlock 100% памук слабиот долг раста плетена beanie. Deep Shell Dreadlock Rasta плетете ја капачето за тие навивачи на Раста. Висок квалитет направен во Кореја, Beanie мери околу 9 инчи ширина и длабочина од 9 инчи. Топол, густ и мек материјал, лесно се протега. Обезбедува привлечност. Една големина најмногу се вклопува во флексибилноста, одговара на XXL.

Други карактеристики

Најдобри понуди