.

.

Овахсон Ватикан Градско знаме машко амортизирање на чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за модни патики

Овахсон Ватикан Градско знаме машко амортизирање на чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за модни патики

DEN 794.56

Количина на стоки
Тековен

Текстил горен, гумен ѓон Вратилото мери приближно низок врв од лак. Неутрална : За тркачи на кои им е потребна рамнотежа на флексибилност и амортизирање. Лесен текстил горен со 3Д дигитален принт обезбедува целосна дишење. EVA Sockliner обезбедува мека, чекор-удобност, амортизирана средна употреба на компресија, обликувана пена за уште поголема реакција и издржливост, обезбедувајќи оптимално враќање на амортизацијата и енергијата, цврстата гумена надворешна плоча опфаќа зони со голема удар за поголема издржливост со помала тежина. Во однос на големината на чевлите : PLS се однесува на нашата табела за големина внатрешна должина пред да ја купите и разгледајте ја должината на стапалото за да изберете точна големина. Текстил горен, гумен ѓон. Вратилото мери приближно низок врв од лак. Неутрална : За тркачи на кои им е потребна рамнотежа на флексибилност и амортизирање. Лесен текстил горен со 3Д дигитален принт обезбедува целосна дишење. EVA Sockliner обезбедува мека, чекор-удобност, амортизирана средна употреба на компресија, обликувана пена за уште поголема реакција и издржливост, обезбедувајќи оптимално враќање на амортизацијата и енергијата, цврстата гумена надворешна плоча опфаќа зони со голема удар за поголема издржливост со помала тежина. Во однос на големината на чевлите : PLS се однесува на нашата табела за големина внатрешна должина пред да ја купите и разгледајте ја должината на стапалото за да изберете точна големина.

Други карактеристики

Најдобри понуди