.

.

XXBR пижами боксерски шорцеви за мажи, хавајски остава домаќинства дома секојдневни шорцеви ткаени истегнување на спиење pjs долна облека

XXBR пижами боксерски шорцеви за мажи, хавајски остава домаќинства дома секојдневни шорцеви ткаени истегнување на спиење pjs долна

DEN 47.68

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% памук, 5% спандекс. S = US 4-6, M = US 6-8, L = US 8-10, XL = US 10-12, XXL = US 12-14, 3 XL = US 14-16. Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина поголема при нарачката. Менс боксер кратка памучна долна облека со торбичка смешни секси g-жици 【прилики】 моден боксер кратка памучна долна облека со торбичка смешни секси g-жици пред да нарачате, внимателно проверете ја табелата со големина од сликата; Ве молиме, оставете разлики од 1-2 см поради рачното мерење. Боја : Големина на морнарицата : X-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Други карактеристики

Најдобри понуди