.

.

Мажите со диоксоиб ги следат костумите поставени долги ракави со целосна зип активни јакни и панталони 2 парчиња облека

Мажите со диоксоиб ги следат костумите поставени долги ракави со целосна зип активни јакни и панталони 2 парчиња облека

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Костуми за патеки за мажите се направени од 95% полиестер и 5% спандекс и е исклучително удобно за носење. Затворање на патент. Мажите за миење машини. Предниот дел од Zip нуди лесни вклучени и џебови на јакни и панталони, удобно за вас да донесете мали работи со вас, како клучеви, телефон. Машките тренерки се состојат од активни јакни со 2 наклони џебови, затворање на целосна зип, јака, долг ракав и пар панталони за џогирање со еластична лента за половината. Без разлика дали тоа е одење, трчање, тренинг, патување, спорт на отворено или секојдневно облечен дома, оваа спортска облека е совршен избор. Што добивате : 1 * Активни јакни + 1 * Активни панталони. Ако имате какви било прашања за време или по купувањето, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга, ви посакувам среќен шопинг. Костуми за патеки за мажите се направени од 95% полиестер и 5% спандекс и е исклучително удобно за носење. Затворање на патент. Мажите за миење машини. Предниот дел од Zip нуди лесни вклучени и џебови на јакни и панталони, удобно за вас да донесете мали работи со вас, како клучеви, телефон.

Други карактеристики

Најдобри понуди