.

.

Г-стил Г-стил во САД, машка патент јакна за цртање на половината за џемпери, патеки

Г-стил Г-стил во САД, машка патент јакна за цртање на половината за џемпери, патеки

DEN 1007.20

Количина на стоки
Тековен

65% памук, 35% полиестер, 5% спандекс Затворање на патент и влечење. Овој спортски џемпери за мажи има цврст дизајн со детали за странични ленти на страната и џебовите. Совршено за џогирање, обична дневна облека или зафатен активен ден. Инспирирани од најновите трендови на високи модни, овие тренерки се совршени облеки за да го покажат вашиот стил и карактер. Направено со квалитет и удобност во умот за тоа совршено вклопување. Тенок вклопен со кадифе велур. Бенд на половината, јаката и раката. Прилагодување на патент на манжетни за нозе. Прилагодливи влечења на половината. Две џебна структура на јакна, три џебна структура на панталони.

Други карактеристики

Најдобри понуди