.

.

Pantsогерни панталони за џогерски панталони за џогерни панталони со џогирање, панталони со џебови кои водат атлетски панталони

Pantsогерни панталони за џогерски панталони за џогерни панталони со џогирање, панталони со џебови кои водат атлетски панталони

DEN 463.84

Количина на стоки
Тековен

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на влечење. 【80 -тите години од 90 -тите години】 Панталони за тренингот за тематска забава од 80 -тите години од 90 -тите години. Појдовни за мажи, веднаш ќе ве одведат во забавата. Уникатни и новини џемпери е идеален подарок за вашиот татко, брат, сопруг, дечко, пријатели. Двојката, сопругот, родителите, синот, би биле воодушевени што добија таков стилски подарок. Исто така, панталони е добар избор. 【Висококвалитетни материјали】】 80 -тите џемпери се изработени од мек и удобен полиестер, истегнување и пријатна, дише и лесна ткаенина погодна за секојдневно или спортско носење. Џогирање џогерни џокери од 90 -тите години, лабава фит и лесна за спроведување на разни спортски или фитнес активности. Jогерните џемпери се погодни за пролет, есен и зима. 【Со џебови за влечење】 80 -тите 90 -тинатите џогерки имаат прилагодливо влечење, што може правилно да ја опушти половината според големината на половината, овозможувајќи ви да вежбате послободно и удобно. Длабоките џебови од обете страни можат да складираат некои од вашите работи, како што се мобилни телефони, клучеви, промени или слушалки. 【Мулти прилики】 Панталоните за тренингот од 80 -тите години на минатиот век се совршени за сите видови на спортови на отворено, фитнес, теретана, трчање, џогирање, пешачење, кампување, патување, тренингот, одмори, забава, секојдневно носење и многу повеќе. The workout pants can also be used as specialized outdoor activewear for 80s 90s party, rocking party, hiphop night out, neon day, rocking costume party, hiphop themed outing, birthday party, dress up party, 80s 90s hip hop party, glow party, светло шоу. 【Подарок за идеи】 Овие панталони од панталони од 90 -тите се совршен подарок за мажи, тинејџери, момчиња или другар за тренингот на забава во 90 -тите години, празници.

Други карактеристики

Најдобри понуди