.

.

Машка табла за мажи Tyhengta Брзи суви стебла за пливање со постава од мрежа

Машка табла за мажи Tyhengta Брзи суви стебла за пливање со постава од мрежа

DEN 335.84

Количина на стоки
Тековен

Еластична лента за половината со влечење може да се користи слободно прилагодлива затегнатост според половината Долна облека со меки мрежи ќе ви помогне да го заштитите тајниот дел. Тоа е многу мек допир. Не треба да носите кратко. Двете странични џебови се многу длабоки, можете да ставите копчиња, мобилен телефон или други предмети. Овие кратки пливање добиваат еден џеб за грб, ви овозможува да ставите неколку мали работи како картички и да бидете многу безбедни. Школка 100% најлон и мрежа се поставуваат 100% полиестер. Најлон може брзо да се исуши и поставата на решетката е мека и дише, потребни се само 5-10 минути за да се исуши. Истегнатиот материјал исто така ве прави порепуларни кога правите активност. Еластичен, полиестер, мрежа. Затворање на влечење. Материјал : 100% полиестер. Еластична половината, прилагодливо влечење. Со поставата на мрежи, со џебови од карго Velcro кои можат погодно да држат некои од вашите работи. Брзо суво, дишење и лесен. Погоден за активности на плажа или вода. Еластичен, полиестер, мрежа. Затворање на влечење. Материјал : 100% полиестер. Еластична половината, прилагодливо влечење. Со поставата на мрежи, со џебови од карго Velcro кои можат погодно да држат некои од вашите работи. Брзо суво, дишење и лесен.

Други карактеристики

Најдобри понуди