.

.

Оук Хил Од Дксл Машки Големи И Високи Половини-Релаксирачки Микрофибер Шорцеви | Машина За Перење, Рамен Преден Стил Со Затворање На Патент

Оук Хил Од Дксл Машки Големи И Високи Половини-Релаксирачки Микрофибер Шорцеви | Машина За Перење, Рамен Преден Стил Со Затворање На Патент

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Затворање на копчето. Машинско Перење. ТОПЛО ВРЕМЕ ГЛАВЕН : овие микрофибер шорцеви се суштински дел од секоја гардероба. Спарете ги со вашата омилена графичка маичка за секојдневен стил или поло за да ги облечете. НАМЕНЕТИ ЗА ГОЛЕМИ И ВИСОКИ МАЖИ : Овие шорцеви доаѓаат со можност да истегнете дополнителни 4", давајќи ви слобода да се движите во текот на денот без ограничување. Изработени со вас во умот, тие доаѓаат правилно пропорционални за Секој Голем и Висок човек. УДОБЕН ДИЗАЈН : Со рамен преден стил, странични џебови и задни џебови со заварување, тие нудат опуштена удобност во класичен стил. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Изработени од мек 100% полиестер, овие шорцеви лесно се чистат. Целосно машина перат, тие се подготвени да одат кога ќе се. Оук хил ОД ДКСЛ : Оук Хил има се што му треба на еден дечко за да изгледа најдобро, оваа класична колекција гарантира дека мажите се чувствуваат одлично и нуди традиционален изглед направен од врвни ткаенини и има фини детали. Ексклузивно За Машка Облека DXL во Големи и Високи големини. Оук хил Од ДКСЛ Големи И Високи Шорцеви За Микрофибер За Релаксирање На Половината-на патеката или надвор и околу, овој стил отпорен на брчки има скриен релаксатор на половината кој се протега до четири дополнителни инчи. Овие лесни за носење шорцеви совршено се комбинираат со ленено спортско палто за ноќно излегување или со тропска кошула и сандали за секојдневен стил.

Други карактеристики

Најдобри понуди