.

.

ПСД машки магним на боксери, црни, м

ПСД машки магним на боксери, црни, м

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

88% полиестер, 12% еластан Краток боксер за мажи. Дише атлетско чувство. Микро решетка торбичка. 4-насочно истегнување со Flex Fit Flatlock Seams. Широк дополнителен мек микрофибер и еластична лента за половината со брендирано иконо лого на PSD. Нашиот краток преглед на боксерот има торбичка за микромеш и е направена со 4-насочна ткаенина за истегнување. Flex Fist Flatlock Seams во комбинација со широката екстра-мека лента за микрофибер, обезбедува максимална удобност во текот на денот.

Други карактеристики

Најдобри понуди