.

.

Долга Наметка За Мажи Занинг Традиционална Будистичка Медитација Монашка Наметка

Долга Наметка За Мажи Занинг Традиционална Будистичка Медитација Монашка Наметка

DEN 1744.00

Количина на стоки
Тековен

памук, лен Затворање на вратоврската. Само Суво Чисто. Традиционален зен монашки фустан.Удобно и дише, погодно за медитација, вежбање боречки вештини итн. Затворање на вратоврската. Само Суво Чисто. Традиционален зен монашки фустан.Удобно и дише, погодно за медитација, вежбање боречки вештини итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди