.

.

ПРИМЕСТИ БЈJ ЈИУ ЈИТСУ ГАРДАР-ОСНОВНА КОМПРЕДИНА КОМПРЕСИЈА ЗА КОМПРЕСИЈА ЗА КОМПРЕСИЈА ЗА НЕ-ГИ и ММА, Големина XS-3XL

ПРИМЕСТИ БЈJ ЈИУ ЈИТСУ ГАРДАР-ОСНОВНА КОМПРЕДИНА КОМПРЕСИЈА ЗА КОМПРЕСИЈА ЗА КОМПРЕСИЈА ЗА НЕ-ГИ и ММА, Големина XS-3XL

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Четиристрајно истегнување Повлечете го затворањето. Ладно железо, миење на машината, суво суво. Материјал : Нашите машки чувари на осип на BJJ се направени со поли и спандекс и доаѓаат со четиристрана ткаенина за истегнување, која е брза, отпорна на браздата и лесен. Уникатен дизајн : Машката кошула Jiиу-itsитсу доаѓа во живописни бои и прекрасен дизајн за да го покаже вашиот уникатен стил, најдобри подароци за борците во БЈЈ. Издвоите од толпата со предметите што совршено одговараат на вашиот стил. Машината за перење : Измијте внатре. Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно. Детали за производот : Брзо сушење, отпорни на бразда и лесен, нашите чувари на осип на BJJ нудат максимална удобност секогаш кога ќе се движите. Посебна белешка за големината : Достапно во XS, M, L, XL, 2 XL, 3 XL. Ве молиме, погледнете ги графиконите со големина во нашата галерија со слики од левата страна внимателно за да ја пронајдете вашата совршена големина, тоа е најдобриот начин да ја обезбедите вистинската големина за вас!.

Други карактеристики

Најдобри понуди