.

.

Избрани Пејсли Бандана Доо крпа Капа За Глава Машка Женска Свила Дураг Со Долга Опашка И Широки Ремени за 360 Бранови

Избрани Пејсли Бандана Доо крпа Капа За Глава Машка Женска Свила Дураг Со Долга Опашка И Широки Ремени за 360 Бранови

DEN 1209.60

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Машинско Перење. Материјал : Изработен од сатен, мека, дише и растеглива ткаенина, пријателска за кожата и не исчезнува. Нема замена за јачината и издржливоста на памукот со ситно зашиени. Една големина најмногу одговара : Модни капи со долга опашка со прилагодливи ремени, погодни за повеќето димензии на главата,. Обезбедете различни бои за вашиот избор, во согласност со вашата дневна мешавина. Оваа висококвалитетна бобинка е добар подарок за љубовник, семејство или пријатели. Модерен и Удобен. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ.

Други карактеристики

Најдобри понуди