.

.

Колумбија машка патека за чевли за одење, вода од црна пештера, 14

Колумбија машка патека за чевли за одење, вода од црна пештера, 14

DEN 1920.00

Количина на стоки
Тековен

Гума ѓон Технит лесна мида за долготрајна удобност. Супериорно амортизирање. ОМНИ-ГРИМ не-означувачка гума за влечење. Технит лесна мида за долготрајна удобност. Супериорно амортизирање. ОМНИ-ГРИМ не-означувачка гума за влечење. Мулти-намена ниска пешачење со мешан материјал за урбано носење и лесни зголемувања. Цел ден удобност со модерен стил и функција.

Други карактеристики

Најдобри понуди