.

.

Dudhuh јакни мажи хип хоп технолошки графити печати модна улична облека ветерници патент со долги ракави, лесен палто

Dudhuh јакни мажи хип хоп технолошки графити печати модна улична облека ветерници патент со долги ракави, лесен палто

DEN 463.84

Количина на стоки
Тековен

памук Затворање на патент. Само миење на рацете. [Стилски и уникатен] : Машка јакна за летање со едноставна ребравид-стенд-јака, која се вклопува природно и удобно, а дизајнот на блокирање во боја се совпаѓа со уникатна и совршена шема за печатење на графити. Лесната јакна за хип-хоп е дизајнирана да се фокусира на виталноста и креативноста на младите луѓе. Наменето за личноста на младите луѓе, тоа е не-важна ставка за модерни млади мажи во есен и зима што ќе добиете многу благодарност од вашите пријатели. [Удобна и топлина] : Направено од висококвалитетни памучни и полиестерски ткаенини, јакната е лесна, мека и удобна, ја апсорбира потта и има добра пропустливост на воздухот. Еластичните плетени еластични манжетни и полите можат тесно да ги соберат зглобот и половината, спречувајќи ветер да тече во вашето тело, да ве одржува топло и ладно. Дизајнот на ребрестиот половината го подобрува слојот на работ, ве одржува ладно и ве одржува поудобно. [Мултифункции] : Овој палто со тенки јакна со долги ракави со тенок јакна е одличен избор за слободно време, улица, забава и спорт. Исто така, тоа е совршен избор за секоја пригода во пролет, есен и зима, или како слој на топлина кога користите моќно климатизација во канцеларијата во текот на летото. [Прилики] : Погодно за возење мотоцикли, велосипедизам, забави, хип-хоп, концерти, патувања, колеџ, возење и активности на отворено. [Услуга] : Ако имате какви било прашања во врска со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро за да поддржите бесплатни поврат и замени соодветно. Стил на јака : Бенд. Затворање на патент. Само миење на рацете. [Стилски и уникатен] : Машка јакна за летање со едноставна ребравид-стенд-јака, која се вклопува природно и удобно, а дизајнот на блокирање во боја се совпаѓа со уникатна и совршена шема за печатење на графити. Лесната јакна за хип-хоп е дизајнирана да се фокусира на виталноста и креативноста на младите луѓе. Наменето за личноста на младите луѓе, тоа е не-важна ставка за модерни млади мажи во есен и зима што ќе добиете многу благодарност од вашите пријатели.

Други карактеристики

Најдобри понуди