.

.

VPOS салата за салата за мажи 5 инчи - Атлетски шорцеви со лесни мажи Брзо суво тренингот што работи шорцеви со џебови од патент

VPOS салата за салата за мажи 5 инчи - Атлетски шорцеви со лесни мажи Брзо суво тренингот што работи шорцеви со џебови од патент

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

92% полиестер, 8% спандекс Затворање на влечење. Супер светлина и удобно - овие шорцеви за вежбање за мажи се направени со мека, лесна и ткаенина што може да се дише, што може да помогне да се избрише потта и да се исуши брзо за да останете кул и удобно да ги носите цело време. Одлично за топло летни или топло време денови поминати во релаксирање, трчање, обука, работа или други активности. Издржлива и леснотија на движење - Композитната ткаенина со квалитетен врвен квалитет и спандекс е многу издржлива, удобна и отпорност на брчки. Истегнете ја мрежата на мрежни мрежи на страната и препоните на шорцевите за салата за мажи, кои обезбедуваат поширок спектар на движење, флексибилност и оптимални перформанси во секое време со нашите шорцеви за мажи за мажи. Убави џебови за вклопување и патент - шорцеви за вежбање VPOS Мажите се ергономски дизајнирани да ги соберат природните криви на вашето тело, обезбедувајќи удобно вклопување и лесно движење додека ги носите секој ден. Нашите 5 -инчни инсем шорцеви мажи имаат 2 скриени големи џебови со патенти за да можете да ги чувате телефоните, клучевите или паричникот безбеден, давајќи ви слобода да се фокусирате на она што навистина е важно. Атлетски шорцеви VPOS за мажи - дизајнирани со удобна еластична лента за половината со невидлива цртеж обезбедува безбедна удобна вклопување и ткаени ткаенини со високо квалитетни ткаенини за максимално губење на пот, флексибилност и перформанси.

Други карактеристики

Најдобри понуди