.

.

Мажите стојат јака краток ракав солиден обичен моден спортски кошула шорцеви костуми од 40 -тите тенок вклопат костум

Мажите стојат јака краток ракав солиден обичен моден спортски кошула шорцеви костуми од 40 -тите тенок вклопат костум

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Погоден за дневен/секојдневен изглед. Изработено е од висококвалитетни материјали, издржлив за вашето секојдневно носење!. Специјален дизајн. Ова е одличен подарок за вашите loversубовници или за себе. Тркалезен врат, долг ракав, цврст. Сезона : Четири сезони на сезони : Menmaterial : Polyester Decoration : Solid Blouse Должина : Редовна должина : Краток ракав : Стенд за јака од јака : Неестил : Дневно/Не одвоено.

Други карактеристики

Најдобри понуди