.

.

Машка манжетна капа на Томи Хилфигер со лепенка со духови

Машка манжетна капа на Томи Хилфигер со лепенка со духови

DEN 614.40

Количина на стоки
Тековен

100% акрилик Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Шапка за ладно време : Машка манжетна капа на Томи Хилфигер со лепенка со духови. Размислен дизајн : со прилагодлива манжетна за преклопување што треба да се носи на кој било начин прикажување на логото на Томи Хилфигер во предниот дел. Мека и топло : Оваа мека и убаво дизајнирана капа за манжетни манжетни е стилска, но практична и обезбедува удобност и заштита од зимската студ. Носете насекаде : Совршено за секојдневно носење, ова топло гравче е совршено за секојдневно носење, пешачење, скијање, џогирање и други зимски активности на отворено. Пријатен подарок : Идеален подарок за семејство, најблиски и пријатели за Божиќ, родендени, Денот на вineубените, новогодишните денови, годишнината од свадбата, Денот на благодарноста, празниците и многу повеќе. Наменето за удобност и топлина, оваа капа на манжетната Томи Хилфигер е совршен додаток за да ја задржите главата топла кога ќе падне температурата.

Други карактеристики

Најдобри понуди