.

.

Callaway машки рамен предниот печатен перформанси за текстура за голф

Callaway машки рамен предниот печатен перформанси за текстура за голф

DEN 623.84

Количина на стоки
Тековен

94% полиестер, 6% еластан Затворање на копчињата. 5 џеб стајлинг : 2 странични џебови, 2 џебови и џеб за медиуми. Целосен еластичен потпис Callaway половината. Рамен фронт краток со печатена текстура.

Други карактеристики

Најдобри понуди