.

.

К-Швајцарски Машки Ултрашот Тим Тенис Чевли

К-Швајцарски Машки Ултрашот Тим Тенис Чевли

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Увезени ДУРАВРАП СВЕТЛИНА : издржлив, но сепак лесен материјал што се користи за додавање издржливост на горниот дел во стратешките области на абење.0 ГУМЕНО СОЕДИНЕНИЕ : надворешниот ѓон со Висока густина обезбедува ненадмината издржливост од пета до пети.0 : Се Наоѓа во областите со голема абење на палецот и петицата кои нудат зголемена издржливост на надворешниот ѓон. SLIDEGUARD : лепенка за филм tpu поддржана со материјал за зајакнување на страничното предно стапало при правење движења за сечење или лизгање. Хирургија : лесна, флексибилна и издржлива технологија за амортизирање за максимална удобност. ДУРАВРАП СВЕТЛИНА : издржлив, но сепак лесен материјал што се користи за додавање издржливост на горниот дел во стратешките области на абење.0 ГУМЕНО СОЕДИНЕНИЕ : надворешниот ѓон со Висока густина обезбедува ненадмината издржливост од пета до пети.0 : Се Наоѓа во областите со голема абење на палецот и петицата кои нудат зголемена издржливост на надворешниот ѓон. SLIDEGUARD : лепенка за филм tpu поддржана со материјал за зајакнување на страничното предно стапало при правење движења за сечење или лизгање.

Други карактеристики

Најдобри понуди