.

.

Nike Mens Air Jordan 1 Retro High Sneaker, бела/црно-сива магла, 11, 11

Nike Mens Air Jordan 1 Retro High Sneaker, бела/црно-сива магла, 11, 11

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Гума ѓон Air Jordan 1 Retro High Og Белкана корал. Боја : Бела/изветвена корално-црна боја. Air Jordan 1 Retro High Og Белкана корал. Боја : Бела/изветвена корално-црна боја. Серијата „Ер Jordanордан“ од Jordanордан Бренд се смета за најголема колекција за чевли за потписи досега. Ретро -линијата „Ер Jordanордан“ е во првите редови на модерната култура за собирање патики. Предводникот на моделот на Jordanордан Бренд е „Ер Jordanордан 1“, безвременски ретро кошаркарски чевли за прв пат објавен во 1985 година и сега се нуди во три популарни силуети : висок врв, среден врв и низок врв, сите од нив се постојано најбарани Патики на пазарот, без разлика дали станува збор за повторно издавање на саканите оригинални бои, сите нови погледи или дел од соработката со ограничено издание на патики со уметници и музичари. Други повеќегодишни омилени патики на „Ер Jordanордан“ се „Ер Jordanордан 3“, „Ер Jordanордан 4“, „Ер Jordanордан 6“ и „Ер Jordanордан 11“, само за да именуваме неколку.

Други карактеристики

Најдобри понуди