.

.

Чарлс Рејмонд Блинг Блинг Хип Хоп Ладен Луксузен Голем Преголем Машки Прстен-444

Чарлс Рејмонд Блинг Блинг Хип Хоп Ладен Луксузен Голем Преголем Машки Прстен-444

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

МЕРЕЊА : ПРЕГОЛЕМ ГОЛЕМ ПРСТЕН-Должина : 0,80" - Ширина : 0,91 "- Висина : 1,16" МОДА : Хип Хоп Прстен! Највисок Квалитет Кристал Дизајн. Инспириран од милијардерите!! Изгледајте богато без цената! Дизајниран до совршенство. Удобен метален прстен. Привлечен Сјај!. ИЗРАБОТКА НА НАКИТ : Позлатен Златен тон или Сребрен Тон - Моден Накит За Костими - Висока Полирана - Вештачка Поставка За Поплочување Дијаманти. ПАКУВАЊЕ : предметот ќе биде испорачан со ексклузивна кутија за подароци. Овој леден прстен може да се користи во различни прилики. Високо погоден За Рапери, Свадби, Клубови, Забави, Родендени, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нови години итн. Костимот метален накит е дефиниран со својата импресивна убавина, висок сјај и престиж погледнете ниска прифатлива цена. Богат изглед без висока цена. Меѓутоа, во сурови податливи околности, како што е изложеност на хемикалии, може да предизвика кинење и оштетување. За најдобра нега, ве советуваме да не прскате парфем директно на накит и да избегнувате влажнење. Грижете се за вашиот накит. Чарлс РЕЈМОНД БИГ Блинг Блинг Хип Хоп Ледени Луксузни Преголеми Машки Прстен-444. Ве молиме осигурајте се да ја измерите точната големина на прстенот. Ова е преголем голем прстен, така што ќе изгледа голем на кој било прст со големина. Треба да знаете која е вашата вистинска големина на прстенот пред да нарачате, за да бидете сигурни дека ќе можете да го облечете и така добро се вклопува на прстот. Погледнете ја сликата на табелата со големина лево. Прстенот не е прилагодлив. МЕРЕЊА : ПРЕГОЛЕМ ГОЛЕМ ПРСТЕН-Должина : 0,80" - Ширина : 0,91 "- Висина : 1,16 " МОДА : Хип Хоп Прстен! Највисок Квалитет Кристал Дизајн. Инспириран од милијардерите!! Изгледајте богато без цената! Дизајниран до совршенство. Удобен метален прстен. Привлечен Сјај! ИЗРАБОТКА НА НАКИТ : Позлатен Тон Или Сребрен Тон-Моден Накит За Костими - ВИСОКО Полирано - ВЕШТАЧКО ПАКУВАЊЕ За Поплочување Дијаманти : предметот ќе биде испорачан со ексклузивна кутија за подароци.

Други карактеристики

Најдобри понуди