.

.

Машка есен и зима со две парчиња сетови мода за бод со аспиратор и панталони одговараат на костуми за празници за мажи

Машка есен и зима со две парчиња сетови мода за бод со аспиратор и панталони одговараат на костуми за празници за мажи

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал за миење. Материјал : Изработено е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, истегнување, лесен и е во согласност со вашата кожа. Стил на дизајн : Забележете дека има мали разлики во бојата и големината, бидејќи на некои неодоливи фактори за есен и зимска есенска и зимска облека од две парчиња мода за боење со качулка и панталони одговараат на мекиот палто за палто, удобен материјал, погоден за најразлични прилики, стилски и мода Ве прави попривлечни. Функција : Изработено е од висококвалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно да носите одлично за секојдневно затворање или носење на врата, датум, одмор, дружење, ви даваат мода и среќа. Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција, лесна мека ткаенина за удобно искуство, лесен за носење, без брчки. Услуга : Нашите комплети користат мека и удобна ткаенина, доколку производот има нешто лошо, ве молиме контактирајте не за да го решиме. Големина : Постојат многу видови на големини, можете да изберете соодветна големина на табелата со големина и нашата големина е азиска големина. Материјал за миење. Материјал : Изработено е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, истегнување, лесен и е во согласност со вашата кожа. Стил на дизајн : Забележете дека има мали разлики во бојата и големината, бидејќи на некои неодоливи фактори за есен и зимска есенска и зимска облека од две парчиња мода за боење со качулка и панталони одговараат на мекиот палто за палто, удобен материјал, погоден за најразлични прилики, стилски и мода Ве прави попривлечни.

Други карактеристики

Најдобри понуди