.

.

Летна маичка со маички со качулка + панталони поставува луксузни кратки ракави патент тенок фит спортски обични костуми

Летна маичка со маички со качулка + панталони поставува луксузни кратки ракави патент тенок фит спортски обични костуми

DEN 4299.84

Количина на стоки
Тековен

Полиамид Затворање на тока. Класичен кинески костум за танга, тенок тело, униформа со долги ракави, копчиња за жаби, мандарински јака и темно цветно печатено. Јака за стенд-ап со кинески стил, две странични слаби отвори, двоен клип, змеј тотем. Маицата со кратки ракави е совршена да се спари со јакни, кардиган, фармерки, шорцеви, обични џемпери и карго шорцеви, погодни за пролет, лето, есен. Резервоар за тренингот без ракави, летни обични кошули, буги кошула од памучна постелнина, гроздобер графички маички. Нашиот резервоар за вежбање врвови погодни за секојдневно носење, теретана, тренингот, боди-билдинг, вежбање, тренинг, спорт, физички, кошарка, трчање, итн. Печати кошула, маици за мускули, кошули со копче надолу, врвови за тренингот со краток ракав, ласкави кошули, тропски Кошули, отсечени кошули. Може да се носи насекаде, свадбениот банкет, годишнината, роденденската забава, пролетниот фестивал, новата година и друг фестивал, крилото на воените вештини Чун Таичи Шаолин Вушу Кигонг. Кинески стил костум и двете обични носења, комплети за костуми од кинески стил Кунг Фу, кинески костум. Затворање на тока. Класичен кинески костум за танга, тенок тело, униформа со долги ракави, копчиња за жаби, мандарински јака и темно цветно печатено. Јака за стенд-ап со кинески стил, две странични слаби отвори, двоен клип, змеј тотем. Маицата со кратки ракави е совршена да се спари со јакни, кардиган, фармерки, шорцеви, обични џемпери и карго шорцеви, погодни за пролет, лето, есен. Резервоар за тренингот без ракави, летни обични кошули, буги кошула од памучна постелнина, гроздобер графички маички.

Други карактеристики

Најдобри понуди