.

.

Bestgift двојки патики што дишат летачки ткаени обични чевли за чевли за трчање Белиот EU47/US12.5

Bestgift двојки патики што дишат летачки ткаени обични чевли за чевли за трчање Белиот EU47/US12.5

DEN 1564.80

Количина на стоки
Тековен

Гума ѓон Оригинална кожа и дишење на решетката за дишење горниот дел. Дизајнот на дното на брановидна шема е отпорен на лизгање и отпорен на абење. Дизајнот на нозете обезбедува одлична поддршка за лак за долги прошетки, пешачење или спортови на вода. Сандалите за перење се совршени за пешачење, одење, искачување, велосипедизам и сите ваши авантури во и околу водата. Grippy гумени надворешни страни имаат агресивна трага понуда за издржливост, сигурна влечење на влажни/влажни површини. Оригинална кожа и дишење на решетката за дишење горниот дел. Дизајнот на дното на брановидна шема е отпорен на лизгање и отпорен на абење. Дизајнот на нозете обезбедува одлична поддршка за лак за долги прошетки, пешачење или спортови на вода. Сандалите за перење се совршени за пешачење, одење, искачување, велосипедизам и сите ваши авантури во и околу водата. Grippy гумени надворешни страни имаат агресивна трага понуда за издржливост, сигурна влечење на влажни/влажни површини.

Други карактеристики

Најдобри понуди