.

.

Бакнежи Менс Пејсли Вратоврска И Џеб Плоштад Вратоврска Сетови

Бакнежи Менс Пејсли Вратоврска И Џеб Плоштад Вратоврска Сетови

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Жакард, Микрофибер Машинско Перење. Вклучувајќи 1 Вратоврска + 1 Џебен Квадрат + 1 Кутија За Подароци. Врските од праска се перат според моделот за меко перење на машината. Може да се пегла на пареа со ниска температура на крпа за притискање. Материјал : Најдобар жакард ткаен микрофибер, текстурата е мазна мека и густа. Големина на вратоврска : 57 "х 3,35"; Големина На Шамиче : 12 "х 12". Големиот и голем џебен плоштад е прекрасен додаток што треба да се додаде во облеката, им овозможува на мажите да го изразат својот стил и да го менуваат својот изглед без да мора да купуваат многу различни костуми. Произведено од водечка глобална компанија, квалитетот е загарантиран. Појавувањето на оваа вратоврска е прилично лесно. Најдобро се кошули за облекување во бела и сина боја, и костуми во сина, црна, сива и тен. Ако барате да комбинирате повеќе обрасци на оваа вратоврска, тогаш погрижете се да изберете пофини обрасци како што се мали проверки на кошули или тесни пински ленти на костуми.

Други карактеристики

Најдобри понуди