.

.

Кожна Торбичка за Влечење повеќенаменска Средновековна торба за половината на монетата

Кожна Торбичка за Влечење повеќенаменска Средновековна торба за половината на монетата

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Затворање на врвка Сува Крпа Чиста. Рачно изработена со вистинска вистинска кожа, Оваа Торбичка за Врвки ќе обезбеди долгорочна цврстина и употреба во годините што доаѓаат. Секоја торбичка е опремена со долго затворање на врвката, што ви овозможува да врзете јазол на крајот за да се осигурате дека вашите работи се обезбедени внатре. Меката постава одвнатре ќе ја заштити вашата содржина од гребнатини и други оштетувања. Клучни Карактеристики На Производот. Совршен за монети, џамлии, маици за голф, карпи, леќи за камера, покер чипови, парчиња игра, тутун итн. Димензија : 14,5 см Х 10 см. Супер лесен пондериран 1 мл, вклопен во џеб. Совршен избор за подарок за корпоративно подарување. Многу пристоен изглед.

Други карактеристики

Најдобри понуди