.

.

Пристаниште &засилувач; Компанија - Основни Мешавина Мета. PC55

Пристаниште &засилувач; Компанија - Основни Мешавина Мета. PC55

DEN 125.76

Количина на стоки
Тековен

50/50 памук/поли Произведено во САД или Увезено.5-унца 50/50 памук/поли. Направено со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња. 1х1 ребро плете јака. Ракави со двојна игла и полите. Сигурен избор за удобност, мекост и издржливост. 5,5-унца, 50/50 памук/полимејд со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишињапоради природата на 50/50 памучни/полиестерски неонски ткаенини, мора да се внимава посебно во текот на процесот на печатење.

Други карактеристики

Најдобри понуди