.

.

Риосо Фенг Шуи Среќа Нараквици За Мажи Жени Обсидијан Змеј Змеј Среќа Шарм Нараквица Пиксиу Пи Јао Привлече Богатство Пари Фенг Шуи Накит

Риосо Фенг Шуи Среќа Нараквици За Мажи Жени Обсидијан Змеј Змеј Среќа Шарм Нараквица Пиксиу Пи Јао Привлече Богатство Пари Фенг Шуи Накит

DEN 191.84

Количина на стоки
Тековен

Пи Ксиу Е Кинескиот змеј кој може да донесе среќа и пари од богатство Пи Ксиу е длабоко популарен За Кинески, може да го измие внатрешниот нервен. Тоа носи среќа и ве враќа на вашиот духовно, емоционално. Нараквицата фенг шуи има рачно врежани санскритски мантра мониста, санскритската мантра е почит кон Ганеш ја отелотворува мудроста. Се надевам дека овој сет на нараквици ќе ви донесе среќа. Пи Ксиу е познат поволен ѕвер Во Азија. Лојални на заштита на Lord.It има морал на богатство и претовар за да му помогне на вашето семејство и кариера да одат без проблеми. Среќните нараквици за шарм изработени од природен камен од 10 мм. Внатрешната должина е приближно 7 инчи. Среќна нараквица, совршена за подароци. Машки жени двојка пријателство. Нашиот накит за фенг шуи е рачно изработен. Рачно избрани монистра. Само сакате да бидете сигурни дека секој сет на нараквица е совршен за вас и љубовник. 10ММ МУШКА СРЕЌА НАРАКВИЦА ЗА ЖЕНИ МАЖИ : пи Ксиу, исто така, наречен Пи Јао, Овој Кинески змеј може да донесе среќа и богатство пари. Пи Ксиу е длабоко популарен За Кинезите, може да го измие внатрешниот нервен, да донесе среќа и да ве врати во вашето духовно, емоционално, ментално и физички здраво јас. МАТЕРИЈАЛ ЗА НАРАКВИЦА ОД МУШКА ОД ОБСИДИЈАН : Природна камена мушка, дојдете со лесен за чување џеб за подароци од фланелет. Природниот камен мушка поседува мала густина и мала тежина. Неговото кул чувство на црн обсидијан мониста нараквици во рацете може да ја смири вознемиреноста. ГОЛЕМИНА НА НАРАКВИЦА ОД ПРИРОДЕН КАМЕН : нараквици за среќен шарм изработени од камен од опсидијан од 10 ММ, внатрешната должина е приближно 7 инчи, совршена за подароци, за мажи жени деца двојка пријателство фенг шуи нараквица, среќна нараквица совршен подарок за секого.

Други карактеристики

Најдобри понуди