.

.

зерогравита Маринци Амблем лево Градите Возрасни Качулка Дуксер

зерогравита Маринци Амблем лево Градите Возрасни Качулка Дуксер

DEN 607.84

Количина на стоки
Тековен

50% Памук, 50% Полиестер Затворање на чипка. Машинско Перење. Дуксер Со Качулка. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Овој спортски дуксер го прикажува Амблемот На Маринците : Орел, Глобус и Сидро на левата града на Дуксер Со Качулка За Возрасни. 50/50 Поли/Памучна Маичка Со Качулка. Двојна обложена хауба и врвка за влечење. Двојно зашиен џеб за торбичка. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра.

Други карактеристики

Најдобри понуди