.

.

Евросок Отворено Околу Екипажот

Евросок Отворено Околу Екипажот

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Машинско Перење. Чувајте ги нозете заштитени и удобни носејќи Евросок На Отворено Насекаде Околу Екипажот. СРЕБРЕН Дристат за свежина на стапалата. Микросупремни својства за отстранување на влага. Класичен висина на екипажот должина чорап. Инженеринг експанзија зглобовите и пети за удобност, вентилација. Чувајте ги нозете заштитени и удобни носејќи Евросок На Отворено Насекаде Околу Екипажот. СРЕБРЕН Дристат за свежина на стапалата. Микросупремни својства за отстранување на влага. Класичен висина на екипажот должина чорап. Инженеринг експанзија зглобовите и пети за удобност, вентилација. Тери јамка подлога систем од пети кутија на петицата, за амортизација. Еластична поддршка на лакот. Ребрести еластични врвот затворање. 50% кулмакс, 15% амикор-акрилик, 15% памук, 10% најлон, 5% акрилик, 5% спандекс. Машинско перење, сушење на паѓање.

Други карактеристики

Најдобри понуди