.

.

Iyunyi машка тенка ледена свила компресија базаелаер термичка долга долна облека од nsонс

Iyunyi машка тенка ледена свила компресија базаелаер термичка долга долна облека од nsонс

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

90% полиамид+10% ликра Еластично затворање. Направено со многу затегната и мека ткаенина што не ја иритира кожата, совршена за секојдневно носење. Совршено за зимски активности во затворен/отворен простор. Машките хеланки се идеални за многу активни мажи. Тие ќе бидат одлични во теретана, џогирање, возење велосипед и за време на многу други спортски активности. Исклучете ја вашата вежба за јога, танцувајте ноќта надвор или талкајте низ градот со овие уникатни хеланки. Супер удобна и истегната ткаенина. Големина : Таг М : 27-31 ''; Ознака l : 29-33 ''; Ознака XL : 31-35 ''. Ознака XXL : 33-37 ''. Ве молиме, проверете го вистинското мерење за да изберете вистинска големина. Детали за големината : САД мали/со ознака М : 27 - 31 инч; Американски медиум/со ознака L : 29 - 33 инчи; САД големи/со ознака XL : 31 - 35 инчи. Пакетот вклучува : долна облека од 1 x mens Johns.

Други карактеристики

Најдобри понуди